Změna provozu!

Změna provozu! OMEZENÍ NA ZÁKLADĚ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ
Vážení zákazníci, dovolte abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn v obsluze a servisu. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení bezosobního styku s našimi zákazníky. S účinností od pondělí 16.3.2020 z toho vyplývají následující pravidla:
– Přerušujeme realizace všech nových přípojek.
– Přerušujeme práce nesouvisející se zajištěním provozu internetových služeb ( realizace kabelových rozvodů, konfigurace domácích sítí, instalace nových wi-fi rozvodů, externí konzultace apod. ).
– Přerušujeme přijímaní veškerých hotovostních plateb
– Primárním cílem naší činnosti je nyní zajištění provozu stávajících datových přípojek.
– Přerušujeme fungování obchodu
Stále jsme však pro Vás k dispozici na telefonním čísle 478 620 000, na Facebooku, na webovém chatu či na emailu a to v pracovních dnech od 8:00 – 16:30 hodin. V případě technické závady každý den od 8:00 – 22:00 hodin.
Na vzniklou situaci máme připraven přesný scénář tak, aby jsme pro Vás dokázali zajistit plnohodnotné služby bez jakýchkoliv omezení.
Vyzýváme Vás však, aby jste dbali zvýšené opatrnosti na Vaši přípojku. Tedy v případě potíží, je nejlepší nás nejprve telefonicky kontaktovat a teprve po konzultaci dle našich instrukcí konat. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít k takovým změnám, které bychom nedokázali již jednoduše opravit a vyžadovalo by si to návštěvu našeho technika na místě, což bude s velkou pravděpodobností nemožné. Přesto se nebojte, že by jste zůstali bez internetu, naprostá většina problémů je řešitelná i za současné krizové situace.
Děkujeme za pochopení.
Důležité kontakty:
Smlouvy, změny, informace, objednávky – 478 620 000
Technické potíže – 478 620 000, 840 77 88 99
Pro aktuální informace sledujte náš Facebook.
Uděláme maximum, aby se vše obešlo bez dalších potíží.