IronPort

 

 

Elektronická pošta je dominantním typem obchodní komunikace s podobným významem jako přenos hlasu. Velké rozšíření přineslo některé negativní dopady, jako jsou nevyžádané zprávy, podvodné zprávy, viry a další hrozby. Tyto hrozby trvale rostou, ale jsou v poslední době důmyslnější. Potíže některých organizací dosáhly takového stupně, že naprostá většina příchozích zpráv obsahuje nevyžádané zprávy. To klade nároky na správu a dimenzování poštovních systémů.

Přes IronPort brány prochází v současné době přes 25% všech světových elektronických zpráv, používá je 8 z 10 největších ISP a více než 20% největších světových společností. Společnost Gartner označila IronPort jako vedoucí řešení pro bezpečnost elektronické pošty (Magický kvadrant email bezpečnosti pro rok 2006) a průzkum trh u společnosti IDC zařadil IronPort na první místo v email bezpečnostních zařízeních (IDC Security Appliance Tracker z července 2007). Navíc společnost Gartner ocenila IronPort řešení šifrování zpráv jako jednoznačně nejlepší na trhu (Magický kvadrant šifrování zpráv ze srpna 2007). IronPort poštovní brány efektivně omezí prostoje způsobené spamy, viry a dalšími hrozbami i ve vaší organizaci.

Zabezpečení elektronické posty IronPort Email Security Appliance je v současnosti nejdokonalejší poštovní brána. Mnohé IronPort inovační technologie, jako je SenderBase, Virus Outbreak Filter nebo PostX, se staly pojmem a představují zlomové okamžiky ve vývoji email ochrany. Uživatelé IronPort poštovních bran nemusí svoje systémy „doladit“, provádí se automatická aktualizace pravidel.

ANTISPAM IronPort + ANTIVIRUS Sophos- licence 

měsíčně 60,-Kč* 

včetně DPH pro každou mailovou adresu

*cena platí pro domácnosti v síti CIS