Balíčky služeb

Veškeré programy na které si vzpomenete!

Optika pouze do domu

Balíček START

Internet 100/100 + TV 499 Kč 449 Kč měsíčně Více informací

Balíček PREMIUM

Internet 300/300 + TV 749 Kč 699 Kč měsíčně Více informací
Objednat

SledovaniTV

Součástí balíčků služeb jsou také prémiové funkce jako je možnost zpětného přehrávání, nahrávání pořadů, či přehrávání na mobilním zařízení. Balíček START obsahuje 107 programů, kde většina z nich je v HD kvalitě. Vzdálené ovládání umožnuje například:

přístup k elektronickému programovému průvodci

možnost označení pořadu k nahrání

možnost smazání nahraného pořadu

přepínání programu na všech set-top boxech

správu koncových zařízení

správu programové skladby vašeho tarifu

ciska-web

Mobilní aplikace SledovaniTV

Se sledovaníTV můžete vaše programy sledovat odkudkoliv. Ani na dovolené vám tak neuniknou žádné oblíbené pořady.

Další funkce SledovaniTV

Pauza TV S funkcí PAUZA TV můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět. Dívat se od začátku Stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek. Posun v čase Přehrávejte pořady odvysílané v posledních 48 hodinách – pořady lze zpětně i nahrávat. Služba je dostupná na všech TV stanicích. Nahrávám 50 hodin Vám dává možnost uložení až 50 hodin záznamu a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Elektronický programový průvodce Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 10 dní dopředu.

Přehrávání bez set-top boxu

SledovaniTV podporuje velký počet chytrých TV. Stačí si tak do chytré televize stáhnout aplikaci SledovaniTV, mít předplacenou službu, zadat údaje do aplikace a sledujete TV bez set-top boxu. Odpadají tak náklady na pořízení STB. To stejné je připraveno pro majitele AppleTV.

Možnost pořízení set-top boxu již za 2500 Kč.

Ti co nemají chytrou TV, ani AppleTV ani další chytré zařízení, si musejí pořídit set-top box SledovaniTV. Zjistit další informace

Vše Vám pomůžu nastavit

Pokud si myslíte, že je pořízení našich služeb obtížné, tak jste na omylu! Vše Vám totiž přijdeme domů nastavit a to zcela ZDARMA. Pokud máte nějaké nejasnosti, zkuste se podívat sem.