Balíčky služeb WIFI

Veškeré programy na které si vzpomenete!

WIFI připojení domu

Balíček START

Internet 50/50 + TV 399 Kč 349 Kč měsíčně Více informací

Balíček STANDARD

Internet 100/100 + TV 529 Kč 429 Kč měsíčně Více informací
Objednat

bezplatné měření signálu a doporučení vhodného tarifu instalace služby (práce technika) – ZDARMA Wi-Fi router za 1 Kč

Technologie pro přijímání signálu za 1990 Kč Cena ostatního materiálu pro instalaci dle dohody neomezený objem přenesených dat bez agregace** lze doplnit o veřejnou IP adresu nebo ochranu pošty Ironport Bezdrátový internet je dostupný v okresech Most, Bílina, Bečov, Litvínov, Teplice a jejich okolí.

SledovaniTV

Součástí balíčků služeb jsou také prémiové funkce jako je možnost zpětného přehrávání, nahrávání pořadů, či přehrávání na mobilním zařízení. Balíček START obsahuje 72 programů, kde většina z nich je v HD kvalitě. Vzdálené ovládání umožnuje například:

přístup k elektronickému programovému průvodci

možnost označení pořadu k nahrání

možnost smazání nahraného pořadu

přepínání programu na všech set-top boxech

správu koncových zařízení

správu programové skladby vašeho tarifu

ciska-web

Mobilní aplikace SledovaniTV

Se sledovaníTV můžete vaše programy sledovat odkudkoliv. Ani na dovolené vám tak neuniknou žádné oblíbené pořady.

Další funkce SledovaniTV

Pauza TV S funkcí PAUZA TV můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět. Dívat se od začátku Stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek. Posun v čase Přehrávejte pořady odvysílané v posledních 48 hodinách – pořady lze zpětně i nahrávat. Služba je dostupná na všech TV stanicích. Nahrávám 50 hodin Vám dává možnost uložení až 50 hodin záznamu a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Elektronický programový průvodce Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 10 dní dopředu.

Přehrávání bez set-top boxu

SledovaniTV podporuje velký počet chytrých TV. Stačí si tak do chytré televize stáhnout aplikaci SledovaniTV, mít předplacenou službu, zadat údaje do aplikace a sledujete TV bez set-top boxu. Odpadají tak náklady na pořízení STB. To stejné je připraveno pro majitele AppleTV.

Možnost pořízení set-top boxu již za 2500 Kč.

Ti co nemají chytrou TV, ani AppleTV ani další chytré zařízení, si musejí pořídit set-top box SledovaniTV. Zjistit další informace

Vše Vám pomůžu nastavit

Pokud si myslíte, že je pořízení našich služeb obtížné, tak jste na omylu! Vše Vám totiž přijdeme domů nastavit a to zcela ZDARMA. Pokud máte nějaké nejasnosti, zkuste se podívat sem.