Informace 840 77 88 99 Objednávky a platby 840 77 88 99 Technická podpora 840 77 88 99


Internet SXG

SOFTEX GROUP s.r.o.

Internet do každé domácnosti

Net Doma Senior

2/4 Mbps 170,-/měs. Neomezeně dat

Net Doma

8/4 Mbps 299,-/měs. Neomezeně dat

Net Doma Blesk

až 100 Mbps smluvně Neomezeně dat
Objednat
- lze volitelně doplnit o Wi-Fi router, veřejnou IP adresu nebo ochranu pošty Ironport
- uvedené tarify platí pro nová připojení od 1.4.2016
při uzavření smlouvy na dvanáct měsíců.
- veřejná IP adresa - 50Kč/měsíc

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

INTERNET DO KAŽDÉ FIRMY – NET OFFICE až 1 Gbps

(smluvně)

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@softexgroup.cz

Služby bezdrátové sítě jsou dostupné v těchto lokalitách Praha 10 Uhříněves, Praha 10 Kolovraty, Praha 10 Lipany, Praha 10 Benice, Říčany, Světice, Stránčice, Kunice, Herink, Popovičky, Benešov, Bystřice, Olbramovice, Votice, Votice osada Amerika, Všestary, Tehov, Svojšovice, Všechmory, Menčice, Klokočná, Popovičky.

Práce technika se liší dle lokality, technologii vám však pronajmeme za 1 Kč/měs při podpisu smlouvy.

Technologie připojení

Připojení k internetu je realizováno bezdrátovou technologií AirMAX ve volném pásmu 5.5 GHz. Internet je distribuován soustavou vzájemně propojených vysílačů s centrálními servery společnosti SOFTEX GROUP s.r.o. napojenými na páteřní síť společnosti ČDT, T-Mobile, Softex NCP, s.r.o.

Způsob úhrady poskytnutých internetových služeb

Klient hradí společnosti SOFTEX GROUP s.r.o. za internetové služby měsíční platbou bankovním převodem, na základě faktury, zaslané na email klienta. Pokud se klient s platbou zpozdí, je společností SOFTEX GROUP s.r.o. na tuto skutečnost upozorněn prostřednictvím zaslaného mailu, popř. SMS zprávou přímo na mobilní číslo klienta. Pokud ani poté není služba uhrazena, dochází k automatickému přerušení spojení mezi vysílačem společnosti SOFTEX GROUP s.r.o. a přípojným bodem klienta. Za opětovné spuštění mikrovlnného spojení je klientovi jednorázově účtována částka 1000 Kč.

Vysvětlení ceníku

Při servisním zásahu je uživatel povinen zpřístupnit prostory, ve kterých se nachází vybavení přípojného bodu (včetně antény). V případě nedodržení této povinnosti ze strany uživatele není provozovatel povinen provést nápravu.
Za servisní zásah v rámci záruční doby, vynucený chybným postupem uživatele (změny nastavení přípojného počítače, manipulace s anténou apod.) budou uživateli účtovány sazba takto: První hodina v ceně 590 Kč bez DPH (firmy i domácnosti), každá následující hodina 390 Kč bez DPH (firmy) nebo 350 Kč bez DPH (domácnosti) – za každou započatou hodinu servisního zásahu. Doprava na místo servisu je zdarma.Faktury tištěné a zasílané poštou jsou zpoplatněny částkou 20,- Kč / měsíčněV případě prodlení s platbou a zaslání upomenutí o zaplacení této pohledávky poštou je zpoplatnění 50,- Kč.

Vzor smlouvy pro připojení k internetu (PDF)

Dodatek ke smlouvě – změna tarifu (PDF)

Nové všeobecné obchodní podmínky (PDF) – platné od 1.12.2016 (uveřejněno 1.12.2016).

Chceš pracovat u nás?

Hledáme Wifi technika – více informací zde